Sağlık Turizmi Partner Diş Kliniğiniz

Bizi Arayın

Size Özel Oda Tahsisi

Kliniğimize getirdiğiniz hastalarınızla görüşme, bilgilendirme, fiyatlandırma vb. yapabileceğiniz firmanızın masa bayraklarının da olduğu özel oda tahsisi ile hastalarınızla aranıza girmiyoruz.

Yüksek Memnuniyet Oranı

Hastalarımızın %99 memnuniyet oranı, sağlık turizmi partnerlerimiz için en önemli referansımızdır.

Profesyonel Hizmet

Siz hastalarınızı kliniğimize teslim ettiğiniz andan itibaren kahvenizi yudumlayın. Sizin talimatlarınız doğrultusunda tüm işlemler bilginiz dahilinde gerçekleşecektir.

Yüksek Kâr Marjları

Partner firmalara özel ücretlendirmeler ile yüksek kâr marjları sunuyoruz. Yani partnerlerimiz son kullanıcı ( hasta ) fiyatından değil, bayi fiyatından ücretlendirilir.

Esnek Çalışma Şekilleri

Bayilerimiz dilerse ücretlendirmeyi klinikte belirleyip kendi hastasına dilediği rakamdan satabilir. Bunun gibi şartlar ve şekiller konusunda partnerlerimizle esnek çalışmaktayız.

Kliniğimizde çene cerrahisi ve implantolojiperiodontoloji (diş eti hastalıkları tanı ve tedavisi), ortodonti (diş teli tedavileri), endodonti (kanal tedavisi), diş beyazlatmapedodonti (çocuk diş hekimliği), diş protezleri ve kaplamaları ile estetik diş hekimliği konularında hizmet vermekteyiz.

Fatih AY
Fatih AY
2022-09-14
ilk kez beyazlatma yaptırdım ve çok memnun kaldım, lazerle yapıyolar ve sonuç muhteşemdi. artık gülüşümü saklamayacağım. teşekkürler dinamik diş
doğukan alibeyoğlu
doğukan alibeyoğlu
2022-09-14
Kesinlikle isinin ehli amerikadan geldim cok iyi agirladi ve ilgi alakasi kadar yaptigi iscilik paha bicilemezdi...TESEKKURLER HALIL BEY
Mehmet Bilal Tüfekçi
Mehmet Bilal Tüfekçi
2022-09-14
Çok temiz ve nezih bir yer. Hijyen açısından gönül rahatlığı ile muayene olabileceğiniz bir klinik. Yeni olması nedeniyle bütün muayehane son teknoloji araçlarla donatılmış durumda. Doktor Halil bey de çok ilgili ve hastasını rahatlatan birisi. Gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
Kudret Sarı
Kudret Sarı
2022-09-14
Yorumlara bakıp gittim implant yaptırdım çok memnun kaldım.
Mustafa Baki
Mustafa Baki
2022-09-12
İnternetten yorumlara bakarak gittim ve Halil Bey beni yanıltmadı. İşinin ehli ve pratik bir hekim, teşekkürler
Eslem Kocabas
Eslem Kocabas
2022-09-05
Diş konusunda çok fazla korkum olmasına rağmen uzun uzun anlatarak doğru yönlendirmeleriyle Hüseyin Bey’e çok teşekkür ediyorum. Yıllardır ertelediğim problemlerimi çözdüm kendisi sayesinde. Herkes gönül rahatlığıyla gidebilir
İlhan Ayaz
İlhan Ayaz
2022-08-30
Sinüzit ağrısıyla uğraşıyordum Halil hoca sağolsun eski yapılmışsa kanal tedavisi ile alakalı olduğunuz tespit etti yaklaşık 7-8 seans dişi kurtarmak için uğraştık ve kurtardı dişimi 3 senedir devam eden baş ağrım kesildi Çok memnun kaldım

Sağlık Turizmi Partner Diş Kliğiniz.

info@dinamikdis.com