Estetik açıdan görünümü bozulan dişler ve diş etlerinin hastaların yüz şekilleri ve gereksinimleri de göz önünde bulundurularak olabildiğince doğal ve güzel bir görünüme kavuşturulması işlemidir.

• Zirkonyum Tedavisi
• Lamina Kaplama
• Porselen Diş Kaplama
• Diş Beyazlatma
• Emax Kaplama

Sizi dinliyor, size anlatıyor, aklınızdaki tüm soru işaretlerini gideriyoruz.

Zirkonyum Tedavisi

Zirkonyum diş kaplaması, diş hekimliğinin temel gereksinimleri olan estetik, doku uyumu, sağlamlık ve doğallık alanında günümüze kadar ulaşılmış olan en yüksek kaliteye sahip üründür.

Daha Fazlası>

Lamina Kaplama

Lamina yaprak kaplama tedavisi sararan ve şekil bozukluğu olan dişlerin yerine takılması ile yapılan bir uygulamadır.

Daha Fazlası>

Diş Beyazlatma

Günümüzde başarılı bir şekilde uygulanan 2 farklı diş beyazlatma uygulaması bulunmaktadır. Bunlardan ilki bireyin kendi başına yapabileceği bir uygulama diğer ise klinik ortamında uzman tarafından gerçekleştirilen uygulamadır.

Daha Fazlası>

Estetik gülüş tasarımı hangi işlemleri içerir?

Her hastanın estetik gereksinimleri farklı olacağından yapılacak olan işlemler kişiye özel olarak belirlenir. Bu işlemler belirlenirken hastanın; yüz hatları, cinsiyeti, yaşı ve beklentileri gibi faktörler dikkate alınır.

Öncelikle var olan çürük dişler ve diş eti hastalıkları tedavi edilir, diş temizleme işlemleri uygulanır. Sonrasında ise hastaların ihtiyaçlarına göre işlemler belirlenir. Bu işlemler genellikle; gingivektomi adı verilen diş eti estetiği girişimleri, diş beyazlatma (bleaching) yöntemleri, diş eksikliklerinin implant ve protez uygulamalarıyla telafi edilmesi, porselen lamineler ve kaplamalar, zirkonyum kaplamalar ve ortodontik tedaviler (tel tedavisi) olarak sayılabilirler.

BİR UZMANA SORUN!  ŞİMDİ BİZİ ARAYIN